ČVS > O společnosti

O společnosti

Česká všeobecná stavební, spol. s r.o.

Česká všeobecná stavební, spol. s r.o. je na trhu od roku 1993. Pro naše klienty zajišťujeme rekonstrukce panelových a bytových domu, zateplení obvodových plášťů, opravy střešních plášťů, opravu vstupních schodišť, spodních staveb a celkové rekonstrukce interiérů. Současně realizujeme rekonstrukce pozemních staveb včetně rekonstrukce historických budov a další stavební práce. Důležitou částí činnosti společnosti je výstavba novostaveb na klíč pro individuální stavebníky.

Rekonstrukce a zateplení panelových domů a novostaveb

Důležitou součástí stavební rekonstrukce budov je provedení kvalitního zateplení obvodových fasád. Společnost ČVS úspěšně realizovala celou řadu zakázek v oboru zateplování budov. Používáme osvědčené zateplovací systémy značky Baumit, Weber – Terranova, STO, Stomix a Caparol. Máme bohaté zkušenosti nejenom se zateplováním panelových domů, ale i se zateplením historických budov a novostaveb.

Hlavní zaměření stavební firmy ČVS s.r.o.

  • zateplení fasád domů, novostaveb, panelových a bytových domů a historických budov
  • rodinné domy na klíč
  • výstavba a rekonstrukce pozemních staveb na klíč

5 důvodů proč si vybrat naši společnost

Individuální přístup ke každé zakázce

Každá stavební zakázka je jiná, liší se šířkou zadání, vhodností použitých stavebních technologií a řadou dalších faktorů. Mnohým problémů lze předejít důsledně individuálním přístupem v každé fázi prováděných prací – od projekce přes realizaci po konečnou kontrolu prováděných prací. Ve firmě ČVS přistupujeme ke každé vaší zakázce jako k jedinečnému originálu.

Široké zaměření služeb

Zaměstnáváme řadu odborníků ze všech stavebních profesí. Díky tomu jsme schopni realizovat vaši zakázku od začátku do konce a kompletně ručit za kvalitu všech prováděných dílčích kroků.

Dlouholeté zkušenosti

Máme dlouholeté zkušenosti se stavebními pracemi různého rozsahu. Díky šířce našich referencí máme zkušenosti i s realizací podobného rozsahu jako je ta vaše.

Kvalita používaných technologií

Na základě osobní zkušenosti pracujeme pouze s osvědčenými stavebními technologiemi a materiály známých značek. Tento fakt nám umožňuje poskytovat na naši práci 100% záruku.

Firma ČVS je zapsána v seznamu odborných dodavatelů (SOD) programu Nová Zelená úsporám

Hledáte spolehlivého partnera pro výstavbu vašeho projektu?

Nehledejte dál, už jste ho našli!

POSLAT NEZÁVAZNOU POPTÁVKU

Certifikace

Osvědčení o registraci v Seznamu odborných dodavatelů

Česká všeobecná stavební s.r.o. splňuje požadavky pro zápis do Seznamu odborných dodavatelů vedeného Státním fondem životního prostředí ČR v rámci programů Nová zelená úsporám 2013 a Nová zelená úsporám.

VŠECHNY CERTIFIKÁTY