ČVS > Naše služby > Pozemní stavby

Pozemní stavby

budova autostylu

Jakožto generální dodavatel vám zrealizujeme na klíč jakoukoli stavbu z portfolia pozemního stavitelství, a to včetně zajištění stavebního povolení, projektové i prováděcí dokumentace, přes přípravné práce a procesy, samotnou realizaci stavby až po předání zkolaudovaného objektu k užívání. Naše realizace se pohybují jak v rámci soukromého sektoru, tak i v sektoru obcí a měst.

Naší prioritou v rámci realizace pozemních staveb je maximální komplexnost nabízených služeb, a to jak stávajícím klientům, tak i těm nově osloveným. Z toho důvodu patří do portfolia našich služeb také předprojektový a projektový konzultační servis a inženýrská činnost během realizace jednotlivých zakázek.

Naší výsadou jsou vysoce kvalifikovaní technici a inženýři, kteří odvádějí skvěle organizovanou týmovou práci na špičkové úrovni profesní, odborné i organizační. Zrealizujeme i technicky náročné projekty včetně rekonstrukcí pod dohledem Národní památkové péče.
V rámci pozemních staveb se specializujeme především na výstavbu staveb občanské vybavenosti, rekonstrukci budov a realizaci nových staveb. Díky mnohaletým zkušenostem patříme v této oblasti k tradičním stavebním firmám v Česku.

Do portfolia našich realizací patří mimo jiné výstavba autosalonu v ul. Jeremiášova (AutoStyl), rekonstrukce vstupního objektu Kavalír II Terezín, rekonstrukce Petřínské rozhledny nebo rekonstrukce hasičské stanice v Hradci Králové.

Hledáte spolehlivého partnera pro výstavbu vašeho projektu?

Nehledejte dál, už jste ho našli!

POSLAT NEZÁVAZNOU POPTÁVKU

Certifikace

Osvědčení o registraci v Seznamu odborných dodavatelů

Česká všeobecná stavební s.r.o. splňuje požadavky pro zápis do Seznamu odborných dodavatelů vedeného Státním fondem životního prostředí ČR v rámci programů Nová zelená úsporám 2013 a Nová zelená úsporám.

VŠECHNY CERTIFIKÁTY