ČVS > Naše služby > Panelové a bytové domy > Zateplení obvodového pláště

Zateplení obvodového pláště

zateplení fasády

Zateplení obvodového pláště panelových a bytových domů

Správné, odborně provedené zateplení obvodového pláště panelových i bytových domů s sebou nese celou řadu dlouhodobých výhod. Jednou z největších je snížení nákladů na vytápění, a to až o celých 40 %. Zateplení obvodového pláště však přináší benefity i mimo topnou sezónu, v létě, kdy izolace zabrání rychlému pronikání horkého vzduchu do místností.

Mezi nejdůležitější benefity pak určitě patří i prodloužení životnosti budovy — při zateplení se opravují vady na konstrukci panelových dílců (na hlavní fasádě, lodžiových panelech apod.). Konstrukce stavby je po mnoho let vystavena povětrnostním vlivům a pro prodloužení životnosti je důležitá její sanace a případně právě nové zateplení, které tu původní konstrukci chrání.

Další výhodou zateplení je eliminace výskytu plísní na zdech díky utěsnění tepelných mostů. Do výčtu dalších pozitiv se řadí i zvýšení protihlukové bariéry a v neposlední řadě také zlepšení estetického dojmu budovy.

 

Proč si na zateplení obvodového pláště vybrat nás?

Více než 20 let zkušeností (nejen) se zateplováním panelových domů z nás činí profesionály, na které se můžete spolehnout. Vlastníme celou řadu odborných certifikátů, vztahujících se k našemu oboru a jsme také zapsáni v seznamu odborných dodavatelů (SOD) programu Nová Zelená úsporám.

 Výhody zateplení obvodového pláště v kostce

  • Úspora nákladů za vytápění,
  • zlepšení tepelně-technických vlastností obvodových stěn,
  • eliminace vzniku plísní,
  • prodloužení životnosti objektu,
  • zlepšení tepelného mikroklimatu v interiérech během celého roku,
  • zvýšení ochrany nosných konstrukcí objektu,
  • vylepšení estetického vzhledu budovy.

Hledáte spolehlivého partnera pro výstavbu vašeho projektu?

Nehledejte dál, už jste ho našli!

POSLAT NEZÁVAZNOU POPTÁVKU

Certifikace

Osvědčení o registraci v Seznamu odborných dodavatelů

Česká všeobecná stavební s.r.o. splňuje požadavky pro zápis do Seznamu odborných dodavatelů vedeného Státním fondem životního prostředí ČR v rámci programů Nová zelená úsporám 2013 a Nová zelená úsporám.

VŠECHNY CERTIFIKÁTY